GİZLİLİK POLİTİKASI 

Üyelerimizin ve Müşterilerimizin www.bahcesominesishop.com sitemize  ("internet sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir. Bundan sonra www.bahcesominesishop.com sitesi internet sitemiz olarak anılacaktır.

1- İnternet sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı numarası ve şifresi gibi bilgiler ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ tarafından hiçbir şekilde görülmez ve kaydedilmez).
2- Müşterilerimizin İnternet sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
3- Üyelerimize ve Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs.) ve diğer kişisel bilgiler İnternet sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
4-
www.bahcesominesishop.com üyeliğinden ayrılmak için size gönderdiğimiz tüm e-postalarda yer alan "üyelikten ayrıl" linkini kullanabilirsiniz.
5- İnternet sitemiz diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ sorumlu değildir.
6- İnternet sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ 'ye aittir.
7- Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi yıpratıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz; bunun gibi çanta iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.
8- Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0212 515 76 11 numaralı telefonumuzdan,
[email protected]  eposta adresinden veya www.bahcesominesishop.com  internet sitesi adresindeki ilgili linkten ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ 'e danışabilirsiniz.
. Adres : Evren Mahallesi Sönmez Sk. No:20/Z1 Bağcılar/İstanbul
ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ

GÜVENLİ ÖDEME
Web sitemizden kredi kartınızla yaptığınız alışverişleriniz son derece güvenli bir sistem üzerinden gerçekleşmektedir.
İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:
Birincisi bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network alt yapısının güvenliği.
İkincisi ise müşterilerimiz bu servisten yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği.
Alışverişlerinizde güvenliği sağlama temeline dayanan bilginin bütünlüğü ve gizliliği için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL protokolü kullanılmaktadır. SSL Protokolü bütün yaygın web sunucuları ve tarayıcıları tarafından desteklenen bir protokoldür.
SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. SSL protokolünde 40 bit ve 256 bit şifreleme kullanılmaktadır. 256 bit şifrelemede binlerce değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir.
ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ nin gerekli güvenlik önlemlerini almasına karşın,
www.bahcesominesishop.com  sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, ASES DIŞ TİC. - DOĞAN ESKİNAZİ herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR